Opis

Emulgol ES-12  opakowanie 20 l 

Olej Emulgol ES 12 – Właściwości, Zastosowanie i Korzyści

Emulgol ES 12 to wysokiej jakości olej emulgujący, który znalazł szerokie zastosowanie w różnych branżach. Jest to produkt o wyjątkowych właściwościach, które czynią go niezastąpionym w wielu aplikacjach.

Olej Emulgol ES 12 to wszechstronny produkt, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, zapewniając stabilność, jakość i bezpieczeństwo produktów. Jeśli szukasz oleju emulgacyjnego najwyższej jakości, Emulgol ES 12 może być idealnym wyborem.

Olej emulgujący do obróbki skrawaniem

Właściwości Emulgol ES 12

Charakterystyka

Olej do obróbki metali skrawaniem Emulgol ES-12 jest produkowany w oparciu o wysokorafinowany olej mineralny, emulgatory jonowe i niejonowe, inhibitory korozji i innesubstancje uszlachetniające.
Olej Emulgol ES-12 nie zawiera: azotynów, chloru, metali ciężkich i fenoli.

Zastosowanie

Olej Emulgol ES-12 w postaci wodnej emulsji chłodząco-smarującej stosowany jest przy obróbce skrawaniem stali, żeliwa i metali nieżelaznych oraz ich stopów.
Zalecane stężenia robocze emulsji opartej na Emulgolu ES-12 (sporządzonej na wodzie o twardości ogólnej do 15°N ) w zależności od rodzaju obróbki i obrabianego materiału:
• szlifowanie – 3÷5%,
• toczenie, frezowanie, wiercenie, rozwiercanie – 5÷10%,
• gwintowanie – 10÷15%,

Normy, aprobaty, specyfikacje

Posiada atest PZH. EMULGOL ES 12 spełnia wymagania normy ISO 6443/7 (PN-90/C-96099/10) (klasyfikacja cieczy obróbczych grupy L-M)-L-MAA

Parametry fizyko-chemiczne

ParametryJednostkiWartości typowe
Koncentrat:
Wygląd w temp.200C
​-Klarowna, jednorodna ciecz barwy bursztynowej
Temperatura płynięcia0C-12
Lepkość kinematyczna w temp. 400Cmm2/s30,5
5% emulsja w wodzie o twardości 150C:
Wygląd emulsji w temperaturze 200C
emulsja mleczna
​Zdolność ochrony przed korozją na płytkach stalowych metodą HerbertaH0
pH9,1
​Współczynnik refraktometryczny w temp. 200C​-​1,44
​Stabilność emulsji w czasie 24h/20±50C​-​wytrzymuje
Uwaga: Powyższe wartości parametrów fizykochemicznych są wartościami typowymi. Wartości rzeczywiste są umieszczane na świadectwach jakości dołączanych do każdej partii produktu

 

Informacje dodatkowe

Waga20 kg
Producent

Orlen Oil

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Emulgol ES-12 20 L

  Orlen Oil

  240,12  netto

  295,35  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  2 w magazynie

  szt.
  Karta katalogowa Karta charakterystyki

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.