Opis

Produkty Mobilux EP 0, 1, 2, 3, 004 i 023 tworzą rodzinę czterech wysokiej jakości uniwersalnych smarów przemysłowych oraz dwóch półpłynnych smarów do zastosowań specjalnych. Smary te, zagęszczone hydroksystearynianem litu, zostały stworzone w celu zapewniania doskonałej ochrony przed zużyciem, rdzą i wodą. Są one dostępne w klasach NLGI od 00 do 3, o lepkości oleju bazowego ISO VG 150 i 320.

Charakterystyka

Smary Mobilux EP mają długą historię udokumentowanego niezawodnego działania, szczególnie zabezpieczania przed korozją, pompowalności w niskich temperaturach oraz żywotności w wysokich temperaturach. Obciążenie Timken OK 40lb ilustruje ich zdolność przenoszenia obciążeń i właściwości smarne pod wysokim ciśnieniem.

•  Zmniejszone zużycie w przypadku dużych obciążeń lub obciążeń udarowych i wibracji zapewnia dobrą niezawodność sprzętu

•  Ochrona przed rdzą i korozją oraz odporność na wymywanie wodą zapewnia ochronę sprzętu oraz dobre smarowanie nawet w obecności wody

•  Zwiększona żywotność łożyska w wilgotnych środowiskach zmniejsza koszty związane z serwisem i przestojami

•  Dobra pompowalność w centralnych układach smarowania (Mobilux EP 0 i 1)

•  Skuteczna ochrona przed wyciekami (Mobilux EP 004 i Mobilux EP 023).

Zastosowania

Mobilux EP 2 zalecany jest do uniwersalnych zastosowań w łożyskach tocznych i ślizgowych, tulejek i kołków w normalnych warunkach pracy.

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51825:2004-06 – KP 2 K -20

 

Informacje dodatkowe

Waga20 kg
Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Mobilux EP2 – 18 kg

  435,83  netto

  536,07  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  7 w magazynie

  szt.
  Karta katalogowa Karta charakterystyki

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.