Opis

Zawór UZSB 20-12 Z – Efektywna Regulacja Przepływu Płynów

Zaawansowane Rozwiązanie do Precyzyjnej Kontroli Przepływu

Zawór UZSB 20-12 Z to technologicznie zaawansowane narzędzie, które umożliwia dokładną kontrolę przepływu płynów w Twoich zastosowaniach. Dzięki niezrównanej jakości wykonania, ten zawór wprowadza wyjątkową efektywność do Twoich procesów.

Kluczowe Korzyści i Cechy Zaworu UZSB 20-12 Z:

Precyzyjna Regulacja Przepływu

Zawór ten zapewnia możliwość precyzyjnej regulacji przepływu, pozwalając dostosować parametry do unikalnych wymagań Twoich zastosowań.

Zaawansowana Technologia i Solidność

Zawór UZSB 20-12 Z wykorzystuje zaawansowaną technologię, za którą stoi solidność i niezawodność marki. To produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wielostronność Zastosowania

Bez względu na branżę, w której pracujesz, zawór UZSB 20-12 Z dostarczy skuteczne rezultaty. Odpowiedni zarówno dla przemysłu, jak i automatyki.

Prosta Integracja, Skuteczne Wyniki

Zawór ten jest zaprojektowany z myślą o łatwej integracji i efektywnej pracy. Skróć czas przestojów i osiągnij szybkie sukcesy.

Trwałość i Niezawodność

Staranne wykonanie i solidne materiały zapewniają trwałość i długotrwałą wydajność. To inwestycja, która się opłaci.

Doskonała Kontrola z Zaworem UZSB 20-12 Z

Zawór UZSB 20-12 Z to narzędzie, które przynosi doskonałą kontrolę i wydajność Twoim aplikacjom. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym zaawansowanym produkcie i jak możemy wesprzeć Twoje projekty.

Zawór zwrotny sterowany, UZSB 20-12 Z

Zawór zwrotny sterowany płytowy typ UZSB20  stosowany jest w układach hydraulicznych, w których wymagany jest swobodny przepływ w jednym kierunku i samoczynnie zamykany w kierunku przeciwnym z możliwością otwarcia tego przepływu ciśnieniem sterującym. Zawór wraz z płytą przyłączeniową można montować w dowolnym położeniu.

Konfiguracja produktu
LPKrokNazwa parametruParametr
1wielkość nominalnaWN2020
2numer serii konstrukcyjnejseria 1212
3sposób odprowadzania przeciekówniezależne odprowadzanie przeciekówZ
4rodzaj uszczelnieniaNBR (dla cieczy na bazie olejów mineralnych)

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Zawór UZSB-20/12-Z

  1 519,02  netto

  1 868,39  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  Brak w magazynie

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.