Opis

Zawór RVEA-LAN Sun Hydraulics – Doskonała Wydajność i Precyzyjna Kontrola Przepływu

Innowacyjne Rozwiązanie Dla Twoich Zastosowań

Zawór RVEA-LAN Sun Hydraulics to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które zapewni Ci nie tylko wydajność, ale także precyzyjną kontrolę przepływu w Twoich aplikacjach. Wprowadź nowy poziom kontroli i efektywności dzięki temu innowacyjnemu produktowi.

Główne Korzyści i Cechy Zaworu RVEA-LAN:

Wydajność na Wysokim Poziomie

Zawór ten został zaprojektowany, aby dostarczać doskonałą wydajność w regulacji przepływu płynów. Dzięki temu możesz osiągnąć oczekiwane rezultaty w Twoich zastosowaniach.

Precyzyjna Kontrola Przepływu

Zawór RVEA-LAN umożliwia dokładną regulację przepływu, co jest niezwykle istotne w procesach, gdzie precyzja ma kluczowe znaczenie.

Zaawansowana Technologia Sun Hydraulics

Sun Hydraulics to marka, która łączy innowacyjność z zaufaną jakością. Zawór RVEA-LAN to rezultat zaawansowanych technologii, które zapewniają niezawodność i trwałość.

Wielostronność Zastosowań

Niezależnie od branży, w której pracujesz, zawór RVEA-LAN znajdzie zastosowanie. Odpowiedni dla przemysłu, automatyki, energetyki i wielu innych dziedzin.

Prosta Integracja i Łatwa Obsługa

Zawór ten został zaprojektowany z myślą o prostocie integracji i obsługi, abyś mógł szybko i sprawnie wdrożyć go w swoich systemach.

Zaufana Jakość Sun Hydraulics

Sun Hydraulics to marka znana z niezawodności i zaufanej jakości. Zawór RVEA-LAN jest kontynuacją tej tradycji, dostarczając Ci narzędzia, na które możesz polegać.

Parametry techniczne:

 • Zawór przelewowy RVEA-LAN – Sun Hydraulics
 • Nominalny przepływ: 120 L/min
 • Zakres ciśnień: 7-210 bar
 • Ciśnienie maksymalne: 350 bar

Schemat ideowy:

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Zawór RVEA-LAN

  373,30  netto

  459,16  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  30 w magazynie

  szt.

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.