Opis

Zawór NCCB-LCV Sun Hydraulics – Precyzyjna Kontrola Przepływu dla Twoich Zastosowań

Innowacyjna Technologia dla Twojego Sukcesu

Zawór NCCB-LCV Sun Hydraulics to zaawansowane rozwiązanie, które wprowadzi nowy poziom precyzji do kontroli przepływu w Twoich zastosowaniach. Wykorzystując innowacyjną technologię, ten zawór zapewnia nie tylko efektywność, ale także oszczędność energii.

Zaufana Jakość i Niezawodność

Sun Hydraulics to marka, na którą można polegać. Zawór NCCB-LCV jest kontynuacją tej tradycji, oferując niezawodność i trwałość, na które możesz liczyć w kluczowych momentach.

Główne Cechy i Korzyści Zaworu NCCB-LCV:

Precyzyjna Kontrola Przepływu

Zawór ten zapewnia dokładną kontrolę przepływu medium, umożliwiając dostosowanie parametrów zgodnie z Twoimi potrzebami.

Skuteczność Energii

Innowacyjna konstrukcja minimalizuje straty przepływu i pomaga w oszczędzaniu cennej energii.

Wszechstronność Zastosowania

Nie ważne, czy pracujesz w przemyśle ciężkim, automatyce czy energetyce, ten zawór doskonale sprawdzi się w różnorodnych branżach.

Prosta Integracja

Zawór NCCB-LCV został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji, umożliwiając Ci szybkie wdrożenie i redukcję czasu przestojów.

Trwałość i Długowieczność

Solidne materiały i staranne wykonanie gwarantują długotrwałą wydajność i ochronę Twojej inwestycji.

Zaawansowane Rozwiązanie od Sun Hydraulics

Zawór NCCB-LCV to inwestycja w przyszłość Twoich projektów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym zaawansowanym produkcie i jak możemy wesprzeć Twój sukces.

Parametry techniczne:

 • Zawór zwrotno dławiący NCCB-LCV – Sun Hydraulics
 • Ustawiony otwarcia: 0,3 bar
 • Przepływ: 28 L/min
 • Ciśnienie maksymalne: 350 bar

Schemat ideowy:

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Zawór NCCB-LCV

  160,94  netto

  197,96  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  5 w magazynie

  szt.

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.