Opis

Zawór D41VW030D2NJW Parker – Precyzyjna Kontrola Przepływu dla Twoich Aplikacji

Zaawansowane Rozwiązanie do Skutecznej Kontroli Przepływu

Zawór D41VW030D2NJW od Parkera to innowacyjne narzędzie, które umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu płynów w Twoich zastosowaniach. Wykorzystaj zaawansowaną technologię Parkera, aby osiągnąć doskonałe wyniki.

Kluczowe Korzyści i Cechy Zaworu D41VW030D2NJW:

Precyzyjna Regulacja Przepływu

Zawór ten oferuje możliwość precyzyjnej regulacji przepływu, co jest niezwykle istotne w aplikacjach wymagających dokładnej kontroli.

Zaawansowana Technologia Parker

Zawór D41VW030D2NJW wykorzystuje zaawansowaną technologię, za którą stoi renomowana marka Parker. Możesz polegać na niezawodności i jakości.

Wielostronność Zastosowania

Ten zawór doskonale sprawdzi się w różnorodnych branżach i aplikacjach. Bez względu na specyfikę Twojego projektu, Zawór D41VW030D2NJW sprosta wymaganiom.

Prosta Integracja, Skuteczność Pracy

Zawór ten został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji i efektywnej pracy. Osiągnij szybkie rezultaty dzięki inteligentnemu designowi.

Trwałość i Niezawodność

Zawór D41VW030D2NJW został stworzony z solidnych materiałów i precyzyjnego wykonania, zapewniając trwałość i niezawodność.

Doskonała Kontrola Przepływu z Zaworem D41VW030D2NJW Parker

Zawór D41VW030D2NJW to narzędzie, które gwarantuje doskonałą kontrolę i wydajność Twoich aplikacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym zaawansowanym produkcie i jak możemy Ci pomóc.

Parametry techniczne:

 • Rozdzielacz suwakowy sterowany pilotem NG 16
 • Maksymalny przepływ: 300 L/min
 • Napięcie: DC 24V

Schemat ideowy:

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Zawór D41VW030D2NJW

  2 895,64  netto

  3 561,64  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  1 w magazynie

  szt.
  Karta katalogowa

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.