Opis

Memolub HPS OIL R-500 Smarownica automatyczna (certyfikat Atex), wersja ze szklanką olejową R-500

MEMOLUB® HPS to wszechstronna smarownica elektromechaniczna, którą można zainstalować w jednym punkcie smarowania lub połączyć z progresywnym zaworem rozdzielczym w celu smarowania do 8 punktów. Smarownica MEMOLUB® HPS z systemem wilokrotnego napełniania OIL R-500 to idealne narzędzie do wszystkich zastosowań olejowych, w tym do smarowania łańcucha i zębatki. Nadaje się do wielokrotnego użytku, użytkownik może samodzielnie uzupełnić nabój olejem. . Nie są potrzebne dodatkowe wkłady.
Dwupozycyjna pokrywa zapewniająca bezpieczne działanie/zdejmowanie. Brak ryzyka wycieków. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami olejów, w tym poliglikolami, lepkość: ISO VG 22 do 4000.

Zastowsowanie:

 • Szyny
 • Zębatki
 • Łańcuchy
 • Smarowanie pojedynczego punktu lub wielu punktów (do 12)


MOCNA I WYDAJNA POMPA

Pompa Memolub HPS została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysokie ciśnienie wyjściowe (25 barów/350 psi) i jest w stanie pompować smary o niskiej i wysokiej lepkości w ekstremalnych temperaturach. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w Memolub EPS, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie.


Główne chechy:

 • Autonomiczny jedno-
  i wielopunktowy system smarowania wielokrotnego użytku.
 • Zasilanie bateryjne (1,5V AA)
 • Ciśnienie wyrzutu 25 barów.
 • Do 8 gniazd.
 • Instalacja zdalna do 8 m.
 • 49 ustawień smarowania.
 • kod producenta: 6007

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Producent

Memolub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Smarownica Automatyczna MEMOLUB HPS OIL R-500 25 Bar

  Memolub

  941,03  netto

  1 157,47  brutto (z VAT)

  łącznie (netto)

  2 w magazynie

  szt.

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.