Opis

Memolub EM Smarownica automatyczna 10 Bar

MEMOLUB® EM to zasilanbateryjnie, niezależna automatyczna smarownica przeznaczona do kontrolowanego mikrosmarowania. Jest szczególnie odpowiednia do zastosowań wymagających częstych, ale ograniczonych ilości smaru: małe łożyska, prowadnice liniowe, łańcuchy, silniki elektryczne itp.

Pompa Memolub EM została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysokie ciśnienie wyjściowe (10 barów/140 psi) i jest w stanie pompować smary o niskiej i wysokiej lepkości w ekstremalnych temperaturach. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w Memolub EM, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie.

Proste programowanie dozowania środka smarnego

Dzienna ilość środka smarnego MEMOLUB® EM programowana jest za pomocą systemu MEMO. Czerwone i białe MEMO określają, ile czasu potrzeba na opróżnienie wkładu ze smarem. Istnieją dwa podstawowe ustawienia czasu; 12 i 24 miesiące. Po zainstalowaniu odpowiedniego MEMO program pozostaje w złączce MEMO i w punkcie smarowania, umożliwiając użytkownikowi wymianę innych smarownic MEMOLUB® EM bez obawy o przeprogramowanie.

Ilość dozowanego medium:

0.15 cc/24h24 miesiące
0.30 cc/24h12 miesiące

Główne chechy:

 • Łatwe smarowanie w trudnych warunkach.
 • Autonomiczny jednopunktowy system smarowania wielokrotnego użytku.
 • Zasilany bateryjne
 • Ciśnienie wyrzutu 10 bar
 • Instalacja zdalna do 2 m.
 • 2 ustawienia trybów smarowania
 • pojemoność 120 ml
 • kod producenta:

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Producent

Memolub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Smarownica Automatyczna MEMOLUB EM 10 Bar

  Memolub

  Produkt dostępny na zamówienie

  Karta katalogowa

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.