Opis

Memolub VISIO EP Smarownica automatyczna 25 Bar

Smarownica umożliwia automatczne smarowanie nawet do 12 punktów jednocześnie. MEMOLUB® VISIO to pierwsza automatyczna smarownica MEMOLUB® z wbudowanym systemem monitorowania, który zapewnia wizualną informację zwrotną za pomocą zintegrowanych diod LED w półprzezroczystej obudowie. Otrzymuj powiadomienia wizualne za każdym razem, gdy w automatycznej smarownicy znajduje się pusty wkład, niski poziom naładowania akumulatora, awaria mechaniczna lub działa płynnie zgodnie z oczekiwaniam.

System monitorowania z informacją zwrotną oraz alarmami wizualnymi

MEMOLUB® VISIO to pierwsza automatyczna smarownica MEMOLUB® z wbudowanym systemem monitorowania, który zapewnia wizualną informację zwrotną za pomocą zintegrowanych diod LED w półprzezroczystej MEMOLUB® VISIO MEMOBASE. Otrzymuj powiadomienia wizualne za każdym razem, gdy w automatycznej smarownicy znajduje się pusty wkład, niski poziom naładowania baterii, awaria mechaniczna lub działa płynnie zgodnie z oczekiwaniami.

Komunikaty LED

KOLORKOMUNIKAT
Uszkodzenie pompy lub zatkany wąż
Niski poziom naładowania baterii
Wykryto nieprawidłową temperaturę lub wystąpił problem z pompą, pusty wkład
Aktywacja uruchomienia testowego za pomocą touchpada przebiegła pomyślnie. Poprawne działanie urządzenia

Mocna i wydajna pompa

Pompa MEMOLUB® VISIO EP została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysokie ciśnienie wyjściowe (25 barów/350 psi) i jest w stanie pompować smary o niskiej i wysokiej lepkości w ekstremalnych temperaturach. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w MEMOLUB® VISIO EP, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie.

Zasilanie zewnętrzne lub bateryjne

MEMOLUB® VISIO EP posiada wbudowane gniazdo 6-DIN umożliwiające podłączenie zasilania o napięciu 24V przwodem do smarownicy jak również sterowanie poprzez sterownik PLC. Dodatkowo istnieje możliwość dodania akumulatora jako zapasowego w przypadku przerw w dostawie prądu.

Wielopunktowe smarowanie

MEMOLUB VISIO EP umożliwia smarowanie do 8 punktów jednocześnie (konieczne jest użycie bloków dystrybucyjnych DB)

Ustawinie częstotliwości smarowania

Dostępnych jest 9 głównych ustawień częstotliwości, które są odpowiednie dla większości zastosowań przemysłowych, a także opcja sterowania MEMOLUB® VISIO EP za pomocą sterownika PLC. Programuje się je poprzez wybranie preferowanego ustawienia za pomocą MEMOLUB® VISIO KEY na MEMOLUB® VISIO MEMO BASE.

Za pomocą podkładek skokowych można regulować ilość smaru odprowadzanego na cykl smarowania. Zainstalowanie jednej podkładki wieloskokowej lub ich kombinacji w złączce ograniczy długość skoku tłoka wewnątrz smarownicy i umożliwi uzyskanie maksymalnie 80 możliwych ustawień częstotliwości smarownia.

Główne chechy:

 • Autonomiczny jedno-
  i wielopunktowy system smarowania wielokrotnego użytku
 • Alerty wizualne
 • Zasilanie 24 V lub bateryjne 4,5 V
 • Ciśnienie wyrzutu 25 barów
 • 8 punktów smarowania jednocześnie
 • Instalacja zdalna do 8m
 • 62 ustawienia częstotliwości + ustawienia sterowane przez PLC.

Informacje dodatkowe

Pojemność (ml)

120, 240, 480

Jednostka miary

szt.

Producent

Memolub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Może spodoba się również…

  Smarownica Automatyczna MEMOLUB VISIO EP 25 Bar

  Memolub

  od 941,03  netto za szt.

  0,00  brutto (z VAT)

  szt.
  Karta katalogowa

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.