Opis

Memolub VISIO EP Smarownica automatyczna 25 Bar

Smarownica umożliwia automatczne smarowanie nawet do 12 punktów jednocześnie. MEMOLUB® VISIO to pierwsza automatyczna smarownica MEMOLUB® z wbudowanym systemem monitorowania, który zapewnia wizualną informację zwrotną za pomocą zintegrowanych diod LED w półprzezroczystej obudowie. Otrzymuj powiadomienia wizualne za każdym razem, gdy w automatycznej smarownicy znajduje się pusty wkład, niski poziom naładowania akumulatora, awaria mechaniczna lub działa płynnie zgodnie z oczekiwaniam.

MOCNA I WYDAJNA POMPA

Pompa MEMOLUB® VISIO EP została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysokie ciśnienie wyjściowe (25 barów/350 psi) i jest w stanie pompować smary o niskiej i wysokiej lepkości w ekstremalnych temperaturach. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w MEMOLUB® VISIO EP, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie.


ZASILANIE ZEWNĘTRZNE

MEMOLUB® VISIO EP posiada wbudowane gniazdo 6-DIN umożliwiające zasilanie smarownicy napięciem 24 V. Dodatkowo istnieje możliwość dodania akumulatora jako zapasowego w przypadku przerw w dostawie prądu.

Główne chechy:

 • Autonomiczny jedno-
  i wielopunktowy system smarowania wielokrotnego użytku
 • Alerty wizualne
 • Zasilanie 24 V.
 • Ciśnienie wyrzutu 25 barów
 • Do 12 punktów smarowania jednocześnie
 • Instalacja zdalna do 8m
 • 62 ustawienia częstotliwości + ustawienia sterowane przez PLC.

Informacje dodatkowe

Pojemność (ml)

240, 480

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Smarownica Automatyczna MEMOLUB VISIO EP 25 Bar

  od 941,03  netto za szt.

  1 709,70  brutto (z VAT)

  szt.

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.