Projektowanie i produkcja elementów i systemów hydrauliki siłowej 

Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata prowadzenia działalności związanej z hydrauliką siłową pozwoliły nam na aktywne wsparcie potrzeb klienta w procesie projektowania i produkcji elementów oraz systemów hydrauliki siłowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy rozwiązania dla bardzo złożonych problemów projektowych.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do potrzeb naszych Klientów, jak również wiedza i szerokie kompetencje kadry inżynierskiej. Posiadamy własny Dział Konstrukcyjny gdzie nasi inżynierowie wykorzystują  w budowie swoich rozwiązań oprogramowanie do projektowania SolidEdge uznanej na całym świecie firmy Siemens.

Nasze produkty

Agregaty hydrauliczne
Wykonywane przez naszą firmę agregaty hydrauliczne budowane są w zależności od potrzeb naszych klientów zarówno na podstawie powierzonej dokumentacji wykonawczej jak również  na podstawie projektów wykonywanych przez nasz Dział Konstrukcyjny spełniając w ten sposób indywidualne potrzeby funkcjonalności danego urządzenia.

 

Wychodząc naprzeciw naszym zleceniodawcom oferujemy także serwis olejowy oraz uruchomienie układów współpracujących z wykonywanymi agregatami hydraulicznymi. 

Zajmujemy się również naprawą agregatów hydraulicznych oraz ich optymalizacją. Pracujemy zarówno
u siebie na miejscu jak również u klienta.  Zachęcamy do zapoznania się z przykładami realizowanych projektów w tej dziedzinie. 

Siłowniki hydrauliczne
Jedną z głównych dziedzin w jakiej specjalizuję się nasza firma jest projektowanie i wykonywanie nowych siłowników hydraulicznych oraz remonty pracujących siłowników w zależności od stopnia zużycia. Wykonywane przez nas siłowniki są stosowane zarówno w przemyśle maszynowym ,rolnictwie, transporcie, sektorze budowlanym i motoryzacyjnym.  

Nowe siłowniki są wytwarzane w oparciu o dokumentację wykonawczą powierzoną lub własny projekt.
Projektując nowe siłowniki staramy się uzyskać od klienta jak najwięcej informacji o środowisku pracy, parametrach ruchu oraz funkcji jaką ma spełniać projektowany przez nas siłownik. Uzyskane informacje pozwalaną naszym konstruktorom na dobranie odpowiednich materiałów konstrukcyjnych 
jak i kompozytów z których wykonane będą uszczelnienia.

Wieloletnia działalność w tej dziedzinie sprawia, że podczas wykonywania siłowników zwracamy uwagę na jakość wykonania, precyzyjność oraz jakość powierzchni dlatego produkowane przez nas siłowniki charakteryzują się odpowiednio dobraną konstrukcją, niezawodnością oraz zachowaniem parametrów użytkowania przez długi okres. Każdy zarówno naprawiany jak i nowy siłownik poddawany jest testom szczelności na stanowisku do prób poprzez wielokrotne powtarzanego cyklu pracy podczas których utrzymywane są zadane wielkości ciśnień.

Mobilne agregaty filtracyjne
Produkowane przez nas agregaty filtracyjne pozwalają na bocznikową filtrację maszyn, urządzeń oraz układów olejowych, napełniania instalacji hydraulicznych jak i również ich płukanie.

Projektując różne agregaty filtracyjne staramy się dobrać odpowiednią technologię filtracji bazując
na zdobytej wiedzy i doświadczeniu w ramach wieloletniego doskonalenia naszego serwisu mobilnego przez co jesteśmy w stanie spełnić największe wymagania i oczekiwania klienta oraz dostosować  urządzenie do najbardziej rygorystycznych warunków technologicznych jak również warunków pracy.Jesteśmy świadomi, że odpowiednio zaprojektowany i wykonany agregat filtracyjny ma ogromny wpływ na żywotność i prawidłową pracę pomp, silników, rozdzielaczy zaworów oraz uszczelnień elementów wykonujących pracę po przez utrzymywanie odpowiedniej klasy czystości oleju. 

Hydrauliczne ciągi technologiczne
Kolejną specjalnością w obszarze działania naszej firmy jest projektowanie, wykonywanie i montaż orurowania maszyn , urządzeń oraz linii technologicznych zarówno na nowych obiektach
jak i w przypadku modernizowania już istniejących. 

Projektanci w naszej firmie poprzez wieloletnie doświadczenie oraz szereg profesjonalnych szkoleń posiadają szerokie kwalifikacje w doborze odpowiednich materiałów projektowanych ciągów mając
na uwadze takie parametry jak:

  •  wytrzymałość stosowanego przewodu lub rury do zadanych parametrów,
  •  grubość ścianki,
  •  wykończenie powierzchni,
  •  zgodność materiałów wykonania.

Wierzymy że tylko indywidualne podejście do każdego z projektowanych zadań  jak również wyszkoleni
i doświadczeni montażyści stosowanych metod połączeniowych pozwoli na uzyskanie wymiernych skutków przy budowie bez przeciekowych i niezawodnych układów.
Wykonując tego typu zadania opieramy się sprawdzone systemy montażowe takie jak technologia połączeń ERMETO firmy Parker lub innych firm jak GATES czy SWAGELOK.

Wanny wychwytowe
Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem wanien wychwytowych o niestandardowych gabarytach na życzenie klienta. Wanny wykorzystywane są do  bezpiecznego magazynowania kontenerów i beczek zapobiegając przedostaniu się do środowiska niebezpiecznych substancji a tym samym chroniąc osoby pracujące w obszarze zagrożenia. W przypadku wystąpienia wycieku substancji poprzez kratę spływa ona do przestrzeni mogącej pomieścić jej określoną ilość po czym możliwe jest jej przepompowanie do odrębnych pojemników i utylizację. W zależności od rodzaju substancji agresywnej wanny wykonywane są z odpowiedniego materiału, dzięki czemu można w łatwy i bezpieczny sposób przechowywać na niej odpowiednią ilość beczek lub kontenerów. 
Zbiorniki olejowe
Nasza wieloletnia obecność na rynku dostaw olejów i środków smarnych wymusiła konieczność wzbogacenia swojej oferty o możliwości projektowania i wykonywania różnego rodzaju zbiorników
do przechowywania olejów zarówno do potrzeb magazynowania jak i możliwości realizacji ruchów
na urządzeniach gdzie olej jest czynnikiem roboczym. Nasze zbiorniki charakteryzują
się nie powtarzalnymi wymiarami  oraz ich zabudową ponieważ projektowane i wykonywane są na potrzeby konkretnego projektu.  Wykonywane są  z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu odpowiedniej technologii łączenia elementów co zapewnia ich trwałość oraz bezpieczeństwo
nie przedostania się do środowiska niebezpiecznych substancji.
Stacje olejowe

Warsztat

Zobacz galerię

Wszystkie wykonane przez nas projekty są opracowane zgodnie ze założeniami Klienta. Podpowiadamy
i oferujemy nasze autorskie rozwiązania, które mogą jeszcze bardziej usprawnić działanie danego urządzenia. Wykonujemy je zawsze z najwyższej jakości elementów, a cały proces produkcji staramy
się tak zoptymalizować, aby był dla naszych klientów jak najbardziej korzystny pod względem analizy kosztowej. Projektując zawsze bardzo szczegółowo omawiamy optymalne rozwiązania oraz wycenę projektu. Następnie przygotowujemy i prezentujemy wizualizację urządzenia, rozpoczynamy produkcję a po jej zakończeniu  uruchamiamy urządzenia  zapewniając opiekę przez cały okres gwarancyjny oraz pogwarancyjny.  

Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.