Opis

Memolub VISIO HPS Smarownica automatyczna 25 Bar

MEMOLUB® HPS to wszechstronna smarownica elektromechaniczna, którą można zainstalować w jednym punkcie smarowania lub połączyć z progresywnym zaworem rozdzielczym w celu smarowania do 8 punktów. Smarownica MEMOLUB® HPS automatycznie dostarcza niewielką, precyzyjną ilość smaru w regularnych odstępach czasu, zapewniając ciągłe dostarczanie świeżego smaru bezpośrednio do punktu smarowania.

MOCNA I WYDAJNA POMPA

Pompa Memolub HPS została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysokie ciśnienie wyjściowe (25 barów/350 psi) i jest w stanie pompować smary o niskiej i wysokiej lepkości w ekstremalnych temperaturach. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w Memolub EPS, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie.


Ustawinie częstotliwości smarowania

Istnieje 7 podstawowych ustawień częstotliwości, które są odpowiednie dla większości zastosowań przemysłowych. Programuje się je poprzez zainstalowanie jednego lub kombinacji trzech kolorowych pierścieni w uchwycie przymocowanym do mosiężnej złączki. Kiedy przykręcasz smarownicę MEMOLUB® do mosiężnej złączki, pierścienie wciskają przełączniki na spodzie smarownicy. Kombinacja wciśniętych przełączników określi częstotliwość pompowania. W zestawie znajduje się osiem podkładek dystansowych umożliwiających regulację ilości smaru odprowadzanego na cykl pompowania.
Ustawienia częstotliwość znajdziesz w instrukcji

Główne chechy:

 • Autonomiczny jedno-
  i wielopunktowy system smarowania wielokrotnego użytku.
 • Zasilanie bateryjne (1,5V AA)
 • Ciśnienie wyrzutu 25 barów.
 • Do 8 gniazd.
 • Instalacja zdalna do 8 m.
 • 49 ustawień smarowania.
 • kod producenta: 6002
 • 3 rozmiary kartridża – 120, 240, 480 cc
 • certyfikat EX

Informacje dodatkowe

Pojemność (ml)

120, 240, 480, 500

Jednostka miary

szt.

Producent

Memolub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Smarownica Automatyczna MEMOLUB HPS 25 Bar

  Memolub

  od 666,37  netto za szt.

  0,00  brutto (z VAT)

  szt.
  Karta katalogowa

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.