SerwIS TECHNICZNY MIS POLSKA SP. Z o.o.

OFICJALNY DYSRYBUTOR W POLSCE

MEMOLUB®

O MARCE MEMOLUB®

Memolub to belgijski producent automatycznych smarownic wysokiego ciśniena. Firma została założona w 1991 roku w Brukseli w Belgii, skąd od tego czasu asortyment produktów Memolub jest eksportowany do ponad 70 krajów na całym świecie.

Memolub oferuje gamę wiodących w swojej klasie jedno- i wielopunktowych systemów smarowania, uznawanych za wzorcowy i niekwestionowany punkt odniesienia dla smarownic elektromechanicznych. Wyjątkowe właściwości i wysoka jakość wykonania oferowanych produktów zapewnia ochronę smarowanego sprzętu oraz dba o jakość stosowanego środka smarnego.

OFERTA

W naszej ofercie znajdziesz pełny asortyment niezawodnych smarownic jedno i wielopunktowego marowania jak również niezbędne akcesoria montażowe oraz komponenty i materiały eksplatacyjne.

Smarownice o cisnieniu 25 bar umożliwiające smarowanie do jednego do 12 punktów jednocześnie (w zależnośći od modelu). Smarownice posiadają wymienne kartridże oraz możliwość napełniania ich dowolnym medium smarnym. Modele smarownic wysokiego ciśniena: ESP, HPS. PLCD, VISIO, VISO EP

Smarownice o ciśnieniu 10 bar umożliwające smarowanie jednego punktu. Smarownice posiadają wymienne kartridże oraz możliwość napełniania ich dowolnym medium smarnym. Modele smarownic średniego ciśniena: ECO, ONE, EM

Posiadamy szeroką gamę akcesorii montażowych takich jak: uchwyty adaptery, przyłącza oraz wężyki. Dzięki nim saodzielnie można zbudować system automatycznego smarowania. W ofercie znajdziecie Państwo również materiały ekspolatacyjne do smarownic Memolub®

Wsparcie SERWISOWE

Dzięku naszemu długoletniemu doświarczeniu w branży hydrauliki siłowej jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania w zakresie doboru oraz instalacji odpowiednich rozwiązań MEMOLUB w Twoje firmie. Nasz wykwalifikowany persolel pomoże rozwiązać wszelkie problemy związane z doborem oraz implementacją najlepszego roziwązania.

Dlaczego warto zastosować
smarownice MEMOLUB® ?

.

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

Wysokie ciśnienie umożliwia smarowanie trudodosępnych oraz niebezpiecznych punktów smarowania.


OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Dzięki zastosowaniu systemów automatycznego smarowania Memolub zmniejszysz zużycie środka smarnego oraz zapobiegniesz postojom związanym z awarią maszyn.

NIEZAWODNOŚĆ

Dzięki opatentowanej technologi środek smarujący dostarczany jest zawsze na czas i w wymaganej ilości.


WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ

Smarownice Memolub są wielokrotnego użytku o solidnej konstrukcji, która zapewnia precyzyjne dozowanie i nakładanie smaru, minimalizując jego straty. Wystarczy napełnić kartriddż odpowiednim medium i smarownica ponownie gotowa jest do pracy.

Adres

ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica

Telefon

+48 14 627 91 22

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
7:00 – 15:00

Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.