Opis

Memolub PLCD Smarownica automatyczna 25 Bar

Memolub PLCD to smarownica sterowana przez zewnętrzny sterownik PLC. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w Memolub PLCD, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie. Sterownik MEMOLUB® PLCD jest zasilany i programowany przez sterownik logiczny (PLC) i automatycznie dostarcza niewielką, precyzyjną ilość smaru w regularnych odstępach czasu, zapewniając ciągłe dostarczanie świeżego smaru bezpośrednio do punktu smarowania. System zapobiega problemom związanym z nadmiernym i niedostatecznym smarowaniem, związanym ze smarowaniem ręcznym. Dodatkowe czujniki mogą przekazywać informację zwrotną do sterownika PLC w celu zbudowania autonomicznego i samowystarczalnego systemu.

Mocna i wydajna pompa

Pompa Memolub PLC została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysokie ciśnienie wyjściowe (25 barów/350 psi) i jest w stanie pompować smary o niskiej i wysokiej lepkości w ekstremalnych temperaturach. Dzięki opatentowanej technologii elektromechanicznej zastosowanej w Memolub EM, system jest bezpieczny dla negatywnych skutków przeciwciśnienia w układzie.

Wielopunktowe smarowanie

MEMOLUB PLCD umożliwia smarowanie do 8 punktów jednocześnie (konieczne jest użycie bloków dystrybucyjnych DB)

Zasilanie Memolub PLCD

W zestawie przewód o długości Power-Through Memo, który jest podłączany do zasilacza sterowanego przez sterownik PLC. Program PLC kontroluje częstotliwość cykli wyjściowych smarowania, która może być oparta na upływających godzinach zegara, cyklach maszyny, liczbie wyprodukowanych części lub innych pożądanych kryteriach.

Główne chechy:

 • Łatwe smarowanie w trudnych warunkach.
 • Autonomiczny jedno lub wielopunktowy system smarowania wielokrotnego użytku.
 • Zasilanie 24 V DC
 • Ciśnienie wyrzutu 25 bar
 • Instalacja zdalna do 8 m.
 • częstotliwośc oraz dawnowanie sterowane przez PLC
 • pojemoności 120, 240, 480 ml
 • kompatybilna ze szklanką olejową OIL R-500 (smarowanie olejem)
 • łatwe do włączenia w systemy sprzężenia zwrotnego z zamkniętą pętlą.
 • kod producenta:

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Producent

Memolub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Smarownica Automatyczna MEMOLUB PLCD 25 Bar

  Memolub

  Produkt dostępny na zamówienie

  Karta katalogowa

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.