Opis

Kartridż olejowy Memolub Oil R-500 do smarownic automatycznych

Idealne narzędzie do wszystkich zastosowań związanych z olejem, w tym do smarowania łańcucha i zębatki. To akcesorium można stosować ze wszystkimi modelami smarownic MEMOLUB®. Nadaje się do wielokrotnego użytku, użytkownik może samodzielnie uzupełnić olej w MEMOLUB® R-500. Nie są potrzebne żadne wkłady. Dwupozycyjna pokrywa zapewniająca bezpieczne działanie/zdejmowanie. Brak ryzyka wycieków. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami olejów, w tym poliglikolami, lepkość ISO VG 22 do 4000. Memolub OIL R-500 świernie nadaję się do smarowania łacuchów, zębatek, pędzli. Możliwość zastosowania zarówno w jedno jak i wielopunktowym układzie smarowania.

Modele smarownic kompatybilnych z OIL R-500

Specyfikacja techniczna:

 • Pojemość: 500 ml
 • Wymiary: 308 x 101 x 100 mm (średnica 4” x wysokość 7”)
 • Waga: 215 g
 • Baterie należy wymieniać co 500ml
 • (Uwaga: modele EPS i PLCD nie korzystają z baterii)

Kod produktu: 6500

Informacje dodatkowe

Jednostka miary

szt.

Producent

Memolub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Szklanka olejowa Oil R-500 do smarownic automatycznych

  Memolub

  277,24  szt.

  0,00  brutto (z VAT)

  szt.

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.