Środki Smarowe

Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą szerokiego asortymentu produktów. Jesteśmy dystrybutorem pełnej palety katalogowej środków smarnych w zakresie mineralnych i syntetycznych olejów przemysłowych i smarów. uznanych  marek takich jak: Exxon Mobil, Lotos Oil, Orlen Oil, Total, Shell, Onico Oil, Fuch Oil

Czytaj więcej

Środki technologiczne

Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. oferuje Państwu dostawy pełnej palety katalogowej środków technologicznych w zakresie koncentratów do sporządzania mineralnych, półsyntetycznych i syntetycznych emulsji obróbczych, olejów obróbczych, jak również środków do sporządzania kąpieli myjących uznanych producentów światowych i krajowych takich marek jak: Condat,  ExxonMobil, Houghton, Lotos Oil, Castrol i innych.

czytaj więcej

Środki Specjalistyczne

Oferujemy całą gamę olejów ,smarów koncentratów i preparatów, sprejów smarowych i specjalnych, środków myjących, środków antykorozyjnych.Nasz asortyment obejmuje między innymi oleje do wysokich temperatur i niskich, dużych obciążeń i odporne na ciśnienie. W ofercie występują smary   do ekstramalnie wysokich temperatur, specjalne smary do łożysk odporne na promieniowanie UV, preparaty smarne do łańcuchów i gniazd chwytowych. Również środki które, zabezpieczają elementy metalowe podczas wytwarzania,magazynowania i transportu oraz produkty hamujące powstawanie korozji, takich marek jak: Mobil , Castrol, Orlen, Total , Fuchs, Lotos , Motul, Kluber, Henkel , Naftochem.

Czytaj więcej


Zespoły filtracyjne

Realizujemy pełną gamę dostaw części zamiennych i filtracyjnych wielu uznanych producentów takich jak;
Parker Hannifin, Sun Hydraulics, Bibus Menos , GS –Hydro, Hidroma Sistems, Hennlich.


Chłodziwa

Dostarczymy  na rynek Polski nowoczesne i bezpieczne dla ludzi środowiska płyny chłodząco smarujące stosowane w obróbce technologicznej ,marek takich jak; HOUGHTON ,  CASTROL , BLASER, OEMETA, MOTUL , Master Chemical.Każde dostarczone przez nas chłodziwo charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością.