Opis

Cewka do zaworu elektromagnetycznego

Cewka zaworu elektromagnetycznego , to kluczowy element w elektromagnetycznych układach sterowania przepływem płynów i gazów. Ta precyzyjnie wykonana cewka została zaprojektowana, aby zapewnić niezawodność i skuteczność w różnych zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych.

Główne cechy produktu:

 1. Napięcie: Cewki zaworu w zależnośći od wersji pracują przy napięciu 24V lub 230V, co sprawia, że jesą kompatybilne z wieloma standardowymi zasilaczami.
 2. Wysoka Wydajność: Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, nasza cewka zapewnia szybką reakcję na zmiany prądu, co umożliwia precyzyjną kontrolę przepływu medium.
 3. Solidna Konstrukcja: Cewka została wykonana z trwałych materiałów, co gwarantuje jej długą żywotność nawet w trudnych warunkach pracy.
 4. Łatwy Montaż: Dzięki standardowemu rozmiarowi i złączom, nasza cewka jest łatwa w montażu i wymianie.
 5. Wszechstronne Zastosowanie: To uniwersalne urządzenie znajduje zastosowanie w różnych branżach, w tym w przemyśle chemicznym, automatyce przemysłowej, ogrzewnictwie i klimatyzacji oraz wielu innych.
NapięcieMocStopień ochronyCzas ciągłej pracy Tolerancja napięcia
24V8 WIP65100% ED± 10%
230V11 VAIP65100% ED± 10%

Informacje dodatkowe

Producent

Pneumat

Jednostka miary

szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zapytaj o produkt

  Sposoby płatności

  W sklepie internetowym stmis.pl możesz zapłacić na dwa wygodne dla Ciebie sposoby. Formę płatności należy wybrać w trakcie składania zamówienia. Możesz składać zamówienia bez zakładania konta, pomimo tego zachęcamy do zarejestrowania się.

  1. Przedpłata na konto

  Do realizacji zamówienia przystąpimy po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto. Aby otrzymać fakturę pro forma prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia, wpisując stosowną notatkę w uwagach do handlowca. Faktura zostanie wystawiona w godzinach pracy biura sklepu internetowego i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Numer rachunku bankowego:

  PLN: 61 1240 2340 1111 0010 9905 2668

  2. Odbiór osobisty

  Za zakupiony towar zapłacisz przy odbiorze produktów w siedzibie naszej Firmy: ul. Lwowska 32, 39-200 Dębica. Wtedy też otrzymasz dowód zakupu w postaci Faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

  Warunki dostawy

  W przypadku wyboru form płatności: „Przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na wpłynięcie oraz zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym lub weryfikację zamówienia (w przypadku odroczonego terminu płatności).

  Koszt transportu zależy od wagi zamówionych produktów i wyliczany jest automatycznie w trakcie składania zamówienia.

  Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Polski.

  Cewka do zaworu elektromagnetycznego

  Pneumat

  41,56  szt.

  51,12  brutto (z VAT)

  szt.

  Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie projektu w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
  Nr Umowy: POPW.01.05.00-18-0374/20-00.
  i otrzymała wsparcie w wysokości 214 339,26 zł.